O nás

 

Naše společnost je dlouholetým výrobcem tradičních sucharů a dropsů pro psy a nově také krmných piškotů pro drobná zvířata.

Psí suchary vyráběné v několika variantách jsou výborným přirozeným nástrojem pro odstraňování zubního kamene.

Bezlepkové DROPSY jsou vhodné zvláště pro malé rasy jako pamlsek s funkcí odstraňování zubního kamene.

Naše krmné piškoty se vyznačují především nulovým obsahem cukru a jsou proto vhodné pro všechny domácí mazlíčky.

 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Naše společnost se zaměřuje na výrobu psích sucharů, která navazuje na tradiční dědictví výroby ve společnosti Mlýny a pekárny České Budějovice, sahající až do 70. let minulého století. Od roku 1989 jsme převzali provozovnu výroby krmiv v Litni (okres Beroun), kde jsme byli schopni provádět celý proces výroby. Postupně jsme rozšiřovali naši nabídku a zvyšovali výrobní kapacitu.

V roce 1996 jsme zaregistrovali ochrannou známku (logo) a značku DINGO®, která se stala naším symbolem. Suchary Dingo byly vyvinuty jako výcvikový pamlsek a doplňkové krmivo pro služební psy české armády, pohraniční stráže a bezpečnostních složek v 60. letech 20. století. V průběhu let jsme postupně modernizovali technologii výroby a zlepšovali naše výrobní prostory, včetně sušárny, balírny a expedičního oddělení.

V současné době se rozšiřujeme o nové receptury a příchutě, včetně bezlepkových variant, abychom rozšířili naše portfolio značky DINGO®. Převážná část našich výrobků je dodávána velkoodběratelům především v České republice a na Slovensku. Jsme hrdí na naše kořeny a na to, že naše psí suchary DINGO® slouží jako odměna a doplňkové krmivo pro mnoho věrných čtyřnohých přátel.