DINGO pamlsky pro psy - Energy koule

Energetická koule je produkt pro rychlé a snadné doplnění energie před zátěži psa, během delšího výkonu a také po výkonu trvajícího cca do 30-120 minut. Podstatně zlepší přípravu psa před zátěží, během delšího výkonu udrží jeho aktivitu.

Hmotnost: 250g

Dostupnost Skladem
109 Kč 97,32 Kč bez DPH 109 Kč / 1 ks
DINGO pamlsky pro psy - Energy koule

Složení energetické směsi:  Maltodextrin, Sušená vejce, hydrolyzovaný Játrový protein, mikrobiální protein, sušený vaječný žloutek, Pivovarské kvasnice, Glukóza ( Dextróza ), hydrolyzovaný rybí protein, sójový Lecithin, aminokyseliny BCAA, L-Glutamin, extrudovaná rýžová mouka, mořská řasa Kelp, Vitamín C, Kurkuma.

Obsah živin ve směsi:  Bílkoviny 30 %, Tuk 25 %, Jednoduché cukry 12 %, Škrob 5,5 %, Popel 6 %, Vláknina 4 %, Vlhkost 18 %. 

Obsah doplňkových látek:  Aminokyseliny BCAA 2,5 %, L-Glutamin 2,5 %, Lecitin 2 %, Vitamín C 0,5 %.

Energetická hodnota ve 100 g energetické koule / 3 - 4 ks:  2,57 MJ = 614 kcal,  1 kus = 28-30 g

Charakteristika:  DINGO Energy Koule je určena jako doplněk výživy pro psy v zátěži. Základní proteinové i tukové suroviny nepochází ze zdrojů pro lidskou sportovní výživu, ale jde o suroviny určené pro intenzivní výživu masožravých zvířat nebo jiné vhodné krmivářské doplňky pro výživu. Směs je určena pro rychlé obnovení svalového glykogenu při vysokém fyzickém zatížení psa a pro dodání lehce stravitelných proteinů, včetně specifické skupiny aminokyselin určených k ochraně svalových vláken před poškozením při přetížení.

Energy Ball ( energetická koule ) je hutná, měkčí směs se středně hrubou strukturou a tmavě žluto-hnědou barvou, vůně je přirozená po surovinách. Pro psy je tato směs velmi přitažlivá jak vůní, tak i chutí a dle našich dosavadních poznatků příjmou energetickou kouli i ve stresu, či jinak pro ně nepříznívých podmínkách - nechutenství, vysílení, nervozita, atd. Směs neobsahuje Lepek - obilný protein, Laktózu - mléčný cukr, ani drůbeží bílkovinu, což jsou pro mnohé psy alergeny. Také je bez obsahu aromat, barviv, konzervantů a posilovačů chuti! Vše jsou pouze přirozené vysoce kvalitní suroviny. Směs obsahuje suroviny ( sušená vejce a sójový Lecitin ), které mohou být výjimečně pro citlivé jedince alergenem.  

Skladujte v dobře uzavřeném, neprodyšném PVC obalu, v suchu, šeru a chladu, bez rázového střídání teplot - může se kondenzovat voda na stěnách obalu a výrobek zplesnivět. Nevystavujte ho ani vysokým teplotám např. v autě nebo na přímém slunci. Koule obsahuje vysoký podíl tuků a ten se může roztéct.  Při vysokých teplotách ( nad cca 24 °C ) výrobek měkne. Psovi toto ale nevadí a může kouli zkonzumovat.

Spotřebujte nejlépe do 3-4 měsíců od zakoupení při skladování do 10 °C. Uchovávejte koule dlouhodobě nejlépe v lednici, jen menší část, kterou rychle ( do cca 30 dnů ) spotřebujete si nechejte mimo ní. Při skladování mimo lednici v teplém ročním období ( léto ) spotřebujte ideálně do 60 dnů, dle teplotních podmínek. V zimním období v nevytápěné místnosti spotřebujte do 5 - 6 měsíců, do nástupu okolních teplot nad 15 °C, nebo dejte do lednice. Týdenní pobyt na závodech i v horku výrobku neuškodí, pokud je ideálně v papírovém obalu. Nevystavujte jej ale přímému slunečnímu záření. 

Pozor v letním období na ponechání výrobku na přímém slunci. Při delším působení ( hodina a víc ) může dojít k zapaření, především v PVC obalech a úplnému znehodnocení produktu - pes jej nebude chtít žrát. Dbejte na to, aby výrobek byl vždy ve stínu. V takových případech, kdy se čekají vysoké teploty ( nad 30 °C ) jsou ideální papírové obaly, které "dýchají" a nezvyšují enormě vnitřní teplotu výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masové koule
Hmotnost: 0.25 kg
Konzistence, struktura: Měkké pamlsky
Velikost psa: Střední plemena, Velká plemena